Power Bilgisayar - Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri

Hakkımızda


Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadrosuyla sahip olan şirketimiz; teknik servis,veri yedekleme,yazılım,wireless çözümleri,güvenlik kamera sistemleri,periyodik bakım,kurumsal sistem,donanım satış,web tasarımı işleri yapmaktadır.

Power bilgisayar Müşterilerinin kolay ulaşabildiği ve hızlı çözüm alabileceği bir firma olmayı amaçlamaktadır. Dürüstlük ve Samimiyet ile vermiş olduğu sözleri yerine getiren ve her zaman Müşteri tarafında bir politika izleyen bir yapı gütmektedir.

Piyasada standart bulunan fiyatlar yerine müşteriye özel çözüm ve fiyat sunmayı amaç edinmiştir. Gelişen teknolojiyi takip ederek bu süreçte müşterisini yeni teknoloji konularında bilgilendirmeyi ve avantajlı durumlar hakkında zamanında bilgilendirme yapmayı hedeflemiştir. Sosyal sorumluluklarında da aktif olmayı amaç edinmiştir. Her zaman açık sözlü ve şeffaf bir yapıda olup sektördeki saygınlığını ve güvenilirliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Çalışanlarına müşterilerine ve ürün dağıtıcılarına karşı her zaman saygılı olmayı gözetmiştir.

Power bilgisayar olarak Türkiye'de şirketlerin teknolojiden yararlandıkça daha başarılı olacaklarına inanıyor, yeni teknolojilere dayalı başarılı iş çözümlerini gerçekleştirmenin bizim için bir görev olduğunu düşünüyoruz. Uygulamada, verimlilik artışı sağlayan bütün çözümlerin Türkiye'de yaygınlaşmasını  şirket iş prensibi ve misyonumuz olarak kabul ediyoruz.

Power bilgisayar  hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde "Kaliteye Güven" başlığı altında yapılandırmaktadır.

Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme - Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma - Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Power bilgisayar sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.

 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ